Nasi mediatorzy

Nasi mediatorzy prowadzą mediacje w sprawach: rodzinnych, w tym między innymi rozwodowych, cywilnych, gospodarczych, z zakresu prawa pracy, konsumenckich, społecznych, rówieśniczych i szkolnych. Jesteśmy przygotowani do pomocy w sytuacji, gdy spór uniemożliwia prawidłowe relacje międzyludzkie, czy prowadzenie biznesu,

Stale podnosimy swoje  kwalifikacje i wymieniamy się bogatymi doświadczeniami. 

 

 MEDIATORZY „TKALNI ZGODY” 

 

Andrzej Mikos.  Prezes Fundacji Europejskich Inicjatyw Społecznych, trener, wykładowca, doświadczony doradca zawodowy, wpisany na listę mediatorów stałych Sądu Okręgowego w Piotrkowie Trybunalskim. Współzałożyciel Centrum Mediacji i Dialogu „Tkalnia Zgody” oraz członek Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Mediatorów Optimus Mediator. Prowadzi postępowania mediacyjne w sprawach cywilnych, rodzinnych, gospodarczych, społecznych i pracowniczych od momentu powstania Centrum Mediacji i Dialogu „Tkalnia Zgody” zarówno w formule indywidualnej, jak i w grupie. Prowadzi wszechstronną działalność na rzecz promowania i rozwoju polubownych metod rozwiązywania sporów za sprawą mediacji. 

Kontakt:

 

Tomasz Hulla.  Wiceprezes Fundacji Europejskich Inicjatyw Społecznych, trener umiejętności społecznych, wykładowca, przeprowadził szereg usług doradztwa zawodowego, HR’ owiec . Posiada ogromne doświadczenie w budowaniu organizacji. Wpisany na listę mediatorów stałych Sądu Okręgowego w Piotrkowie Trybunalskim, certyfikowany trener umiejętności mediacyjnych. Współzałożyciel Centrum Mediacji i Dialogu „Tkalnia Zgody” oraz członek Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Mediatorów Optimus Mediator. Prowadzi postępowania mediacyjne w sprawach cywilnych, rodzinnych, gospodarczych, społecznych i pracowniczych od momentu powstania Centrum Mediacji i Dialogu „Tkalnia Zgody” zarówno w formule indywidualnej, jak i w grupie. Pasjonat mediacji i polubownego rozwiązywania sporów.

Kontakt:

Tel.: 500 065 540

e-mail.: tomaszhulla@tlen.pl

 

Napisz do nas lub zadzwoń

Fundacja Europejskich Inicjatyw Społecznych

ul. Warszawska 10/14 lok.5
97-200 Tomaszów Mazowiecki
tel. 508-443-500
email: fundacja_eis@interia.pl